1. Registracija

Visi norintys auginti savo daržoves kviečiami suburti 2-4 žmonių komandą arba individualiai registruotis CoolŪkis puslapyje.  Registruodamiesi kartu su draugais – nurodykite komandos pavadinimą. Tuomet komandai surasime tinkamiausią žemės plotą vieno iš CoolŪkio guru sklype.

 

Norintys dalintis savo daržo plotu registruojasi internetu arba paskambinę telefonu. Atsiradus norinčių sodininkauti bus pasiūlyti sodininkai, kurios bus galima priimti sezonui į savo daržą.

                                                                                                                                           1

 

2. Susipažinimas

Užsiregistravusieji susipažįsta vieni su kitais, susitaria dėl pirmųjų apsilankymų darže ir gauna visą reikalingą informaciją.

                                                                     2

 

3. Daržininkavimas

Dalyviai lanko savo darželius, rūpinasi jais. Taip pat nepamiršta bendrauti ir smagiai leisti laiką tarpusavyje bei su žemės savininkais.

Viso sezono metu vyks įvairūs mokymai ir renginiai, į kuriuos kviečiami visi CoolŪkio bendruomenės nariai ar jų draugai. Čia išmoksime daržininkavimo principų, dalinsimės patirtimi, pasisemsime idėjų vieni iš kitų. Taip pat išmėginsime, kokius mažus virtuvės stebuklus galime pasigaminti iš užsiaugintų daržovių, ir daug kitų naudingų dalykų          

                                                                                                                                                                                             3-1