Viena pirmųjų mūsų daržo guru tapo buvusi VU dėstytoja Zina. Netoli Vilniaus, Melkio kaime įsikūrusi ponia Zina ten turi ir žemės, ir miško. Zinai bendruomenės – ne naujiena. Jau ilgą laiką  moteris daržininkauja ir buria tvariai gyventi norinčius žmones. Zina labai džiaugiasi pas ją atvykstančiais CoolŪkio dalyviais ir teigia, kad didžiausią džiaugsmą jai teikia ne pagalba lysvėse, o bendravimas. Pas ją sodininkauti su komanda „Matosi kopūstas“ atvyksta ir Giedrė!

Projekto dalyvė Giedrė apie Zinos daržą jau po pirmo apsilankymo negailėjo gražių žodžių. Giedrė džiaugėsi, kad paprastuose dalykuose visada atrasi kažką nepaprasto! O svarbiausi dalykai akimis nematomi. Zinos sodyboje viskas lygtais ir elementaru, bet iškart pajauti kiek pastangų, darbo ir meilės įdėtą į šią sodybą. Čia mylima Lietuva, džiaugiamasi visais svečiais ir buriama ekologijai, savo sveikatai neabejinga bendruomenė. Giedrė pasakoja, kad grįžo namo apsvaigusi nuo gryno oro ir įspūdžių ir vis nekantravo, kada ir vėl galės įleisti savo pirštus į žemę.

Jau padirbėjusi, Giedrė rašė, kad net nepajuto, kaip greit spėjo nusileisti saulė! Sodininkaujant laikas bėga nenumaldomai. Su komanda Giedrė pas Ziną augino žirnius, agurkus, cukinijas, pupeles, avinžirnius ir dar didelę gausybę kitų daržovių… Zina nepaliko dalyvių klaidžioti daržo labirintuose. Ji mielai dalijosi savo daugiamete patirtimi. Moteris pamokė jaunimą, kaip pasilengvinti darbą: patarė apdėti tarplysvius ir aplink augalus šieno, kad neželtų piktžolės ir nereiktų dažnai ravėti.

Zina gali priimti dar daugiau žmonių, nei šiais metais dalyvavo projekte. Gražiai sutvarkytose valdose Zina jau šiais metaisbuvo paruošusi žemės plotą, kurio CoolŪkio dalyviai net nepajėgė išnaudoti. Šie plotai ir šį sezoną laukia naujų šeimininkų. Galbūt vienu iš jų tapsi būtent tu?