Stasė – viena iš mūsų daržo guru. Ji gyvena Vilniuje, bet vasaras leidžia netoli esančiame sode. Stasė išmano sodininkavimo meną, žino daugybę subtilybių, bet viso turimo daržo ploto neišnaudoja. Panorusi dalyvauti mūsų projekte ir tapusi daržo guru, Stasė mielai priėmė norinčius sodininkauti į savo sodą ir dalijosi savo ilgai kaupta daržininkavimo patirtimi! Viena iš sodininkaujančių pas Stasę – Jolita. O štai ir jos atsiliepimai apie patirtį projekte.

Išgirdusi apie CoolŪkį, Jolita kaip tik buvo pradėjusi sodinti daržoves balkone ir svajojo apie didesnį plotelį savo nuosavų daržovių auginimui. Didesnis žemės plotas jai buvo tikras išsigelbėjimas! Ateidama į projektą, Jolita tikėjosi įgauti daugiau sodininkavimo žinių ir tikrai neliko nusivylusi – ji norėtų sudalyvauti projekte dar kartą.

Iš CoolŪkio projekto Jolita labiausiai įsiminė savo daržo guru Stasės džiaugsmą – moterys kartu dalijosi laimę stebint besistiebiančius ir žaliuojančius augalėlius. Jolitai ypač patiko darbas gryname ore ir gamtos apsuptyje. Nors liūtys ir sutrukdė gausiam moliūgų derliui, o žemę teko tręšti, Jolita džiaugėsi įgyta patirtimi. Šiltai, saulėtai skanu – tokiais 3 žodžiais Jolita apibūdina projekto patirtį.

Norinčius sodininkauti Jolita ragina žengti žingsnį pirmyn ir mėgautis savo pačių rankomis užaugintomis daržovėmis, stebėti visą augimo procesą ir raškyti gaivų derlių!

Dalyvė mano, kad esant abipusei pagarbai, tolerancijai žmogaus amžius bendravimui nėra svarbus – jai sunkumu bendrauti su seneliais nebuvo. Jolita sutinka, kad auginimas sujungia žmones ir džiaugiasi, kad CoolŪkio projektas buria bendraminčius!